Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium (VIDEO)

0

Mali i Zi u mposht mbrëmë nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve.

Serbë dhe malazezë u rrahën masivisht në tribuna, sa që sigurimi nuk arriti ta ndalote këtë incident.

Shikoni pamjet më poshtë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here