Gjatë muajve të verës kaloi nga Reali i Madridit tek Bajerni i Mynihut dhe sezoni i ri nuk e ka gjetur vetëm me një fanelë të re, por edhe me një femër të re në krah pas divorcit me Daniela Ospina.

James Rodriguez përflitet se ka tejkaluar fazën e miqësisë me modelen ruse, Helga Lovekaty dhe “mësit” i çiftit është bërë Cristiano Ronaldo.

Portugezi përflitet se i ka vënë në kontakt duke i bashkuar në një festë të organizuar nga ai në fillim të muajit shtator.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here