Roma mundi Barcelonën me 4:2

0
Ka përfunduar me gjashtë gola ndeshja mes Barcelonës dhe Romës në ‘International Champions Cup’.

Skuadra e Romës ka arritur të mund Barcelonën me rezultat 4:2, pas tre golave të shënuara në fund të ndeshjes.

El Shaarawy, Antonio Florenzi, Cristante dhe Perotti shënuan për Romën.

Në anën tjetër, për Bacelonën kanë shënuar Rafinha dhe lojtari i sapo transferuar, Malcom.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here