Rita “djeg” Dubain

0

E veshur në të bardhë, këngëtarja Rita Ora ka treguar formën e shkëlqyer gjatë performancës në Dubai.

Bukuroshja 28-vjeçare ishte në qendër të vëmendjes derisa po performonte disa nga hitet e saja më të njohura.

Ajo tregoi pamjen e saj të relaksuar pas udhëtimit që pati muajin  e kaluar në Maldive.

Rita u tregua energjike gjatë gjithë koncertit dhe fansat patën mundësi të kënaqen live me këngët e saja më të njohura.

Ndryshe, Rita Ora do të ketë një performancë në festivalin Henley që mbahet më 11 korrik.

Pjesë e këtij festivali janë edhe Grace Jones, Nile Rodgers & Chic, Curtis Stigers dhe Rob Brydon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here