Reali dhe Barcelona mësojne kundërshtarët në çerekfinale të Kupës së Mbretit

0

Është hedhur shorti për çerekfinalet e Kupës së Mbretit në Spanjë.

Këto janë çiftet:

Leganes – Real Madrid
Espanyol – Barcelona
Atletico Madrid – Sevilla
Alaves – Valencia

Ndeshjet e para çerekfinale do të luhen në javën e ardhshme, ndërsa ato kthyer në javën pasuese pas kësaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here