Milot Rashica e ka përfunduar ndeshjen para kohe

Talenti i Kombëtares së Kosovës është detyruar të largohet nga loja në minutën e 35’, pas dy golave që i shënoi Augsburgut, ndeshje të cilën po e fiton Werderi me rezultat 3-0, shkruan Gazeta Express.

Ai duket se u largua për shkak të një lëndimi që pritet të konfirmohet pas ndeshjes nga trajneri, Florian Kohfeldt.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/sport/sa-i-pafat-rashica-shenon-dy-gola-dhe-detyrohet-te-largohet-nga-loja-ne-minuten-e-35-te-625272/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here