Provokon Kim Kardashian

0

Kim Kardashian i ka provokuar ‘keq’ ndjekësit me foton e fundit të publikuar në Instagram.

Zeshkania seksi, Kim Kardashian nuk po i ndalë selfiet para pasqyrës dhe me një të fundit ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Në foton e postuar ajo e ka ‘çuar’ njërën këmbë, pozë kjo e cila e bën të duket akoma më tërheqëse.

Kim është emri më i komentuar në botën e shoubizit, kjo për faktin se posedon linja të bollshme trupore mirëpo edhe se është një biznesmene e suksesshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here