Eni Koçi shtë padyshim një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më seksi të momentit. Por ndoshta një episod nga mbrëmja e kaluar nuk ka qenë më i miri për këngëtaren. Teksa ishte duke drejtuar makinën policia e ka ndaluar Enin për një test alkooli.

Por Eni ka qenë mjaft e qetë gjatë gjithë këtij procesi, të cilin dukej se e bënte për herë të parë. Gjatë gjithë kohës këngëtarja theksonte se nuk pi kurrë alkool.

Në fakt pasi realizoi testin, i cili rezultoi negativ Eni i ka thënë efektivëve. “ Nuk të del, se unë s’pi kurrë alkool, vetëm nga unë s’të del”,-ka përfunduar Eni.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here