Pësoi 5 gola nga Liverpooli, por Jose sa është me fat, shikoni çfarë femre ka në krah

0

Ajo është blogere, modele dhe aktore mjaft e njohur në Portugali, e fejuar me portierin e dytë të Portos, José Sà. Quhet Raquel Jacob dhe ndan çdo gjë me fansat e saj.

Së shpejti çifti i famshëm portugez do të sjellë në jetë fëmijën e parë. Një sezon ky mjaft pozitiv për portierin e Portos së në aspektin profesional dhe në atë familjar.

25-vjeçari është alternuar në portë me Iker Casillas, por shumë shpejt mund të shndërrohet titullar, pasi spanjolli është pranë tërheqjes nga futbolli i luajtur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here