Pesë bashkëpunime në albumin e ri të Gjikos!

0

10 maji është data kur Gjiko po e lanson albumin e tij me titull “ENERGJIKO”.

Lajmin e bëri të ditur vetë reperi përmes rrjeteve sociale duke paralajmëruar edhe një befasi tjetër që bëhet e ditur gjatë ditës së sotme.

Në albumin e ri që Gjiko publikon edhe pak ditë, janë 17 këngë, 5 prej të cilave janë bashkëpunime.

“Xixa Xixa” me Ledrin, “Bella Coca”  me Skerdin, “Kush je ti” me Lumin, , “Kanë inat” me Butën dhe “Pare edhe shoë” me Dj Flow.

Të gjitha këngët janë nën vulën e RedBox Entertainmet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here