Modelja Valbona Bajraktari pas shfaqjes në videon e Majkut vazhdon të provokojë nëpër rrjetet sociale.

E derisa është dimër, bukuroshja kosovare duket se nuk e harron detin dhe zhveshjen në bikine.

E konsideruar nga shumë të tjerë si një bukuri braziliane, ajo mori nofkën Katilja, për shkak së është aktore në klipin e reperit Majk.

Zeshkania e bukur megjithatë nuk e ka lënë aktrimin dhe po vazhdon paraqitjet e saj atraktive nëpër rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here