Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë!

0

Ndonëse ata nuk e kanë pranuar ende të gjitha shenjat tregojnë se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj janë të lidhur.

Madje këtë herë ata i kanë dhënë vetë indiciet duke publikuar në profilet përkatëse foto nga i njëjti vend ku kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë relaksi. Ata kanë realizuar sëbashku edhe një sërë bashkëpunimesh muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here