Noizy surprizohet këndshëm nga fansja

0

Dy ditë më parë, Noizy ka festuar ditëlindjen e tij. Mes urimeve të shumta nga njerëzit që e duan dhe e ndjekin, reperi ka marrë një surprizë speciale nga një prej fanseve të tij. Nga video e publikuar në ‘InstaStory’ duket se vajza në fjalë ka shkuar ta surprizojë në biznesin e tij.

Ajo i ka dhuruar një album të veçantë me foto të të dyve ndër vite. Mesa duket bukuroshja ka qenë e pranishme në pjesën më të madhe të koncerteve të reperit dhe këto momente i ka ruajtur mirë.

Përqafimet dhe puthjet mes Noizyt dhe vajzës në fjalë nuk kanë munguar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here