Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz.

Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe vetë reperi njihet për flirtet me vajzat e bukura me të cilat është përfolur shpeshherë për lidhje dashurie.

Por këtë herë një fanse e ka nxjerrë zbuluar Noizyn. Ai i ka shkruajtur në Instagram një mesazh ku e komplimenton. “Do thush ti nga e di un që ti je yll? Se të pash edhe në fcb, cuditrisht më doli aty”, i ka shkruar Noizy.

Por vajza e cila sipas ‘intv’ është shumë e bukur, i ka bërë gjëmën reperit duke ja publikuar mesazhin në Instastory.

Megjithatë, ndonëse emri dhe foto është e Noizyt, nuk dihet sa i vërtet mund të jetë ky mesazh pasi në ditët e sotme çfarë s’po ndodh me njohësit e teknologjisë dhe as reperi vet nuk ka reaguar deri tani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here