Një moment i sikletshëm për Ledrin

0
Ledri Vula është një ndër artistët më aktiv gjatë kësaj periudhe.

Në kuadër të mbrëmjeve muzikore, të cilat i mban në pothuajse çdo vend ku ka fansa, Ledri performoi edhe mbrëmë, shkruan lajmi.net.

Ashtu si në çdo vend ku performoi ai, edhe mbrëmë kishte mbushur vendin përplot me publik, por aty ndodhi diçka e pazakontë.

Me t’u ngjitur në skenë, reperi filloi ta këndonte këngën “Merri merri”, bashkë me reperin Buta, ndërsa një fanse e ‘flaktë’ e tij bëri veprimin që askush s’e priste.

Ajo largon reçipetat dhe i hedh në skenën ku po këndonte reperi, moment ky i sikletshëm për Ledrin. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here