Në Top dhjetëshe, Messi i dyti, Neymar i treti….

0

 

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është përzgjedhur si futbollisti i dytë në botë kurse në vendin e tretë  brazilian i PSG-së, Neymar. Në Top dhjetëshe ishin Gianluigi Buffon, Luka Modric, Sergio Ramos, Kylian Mbappe, N’Golo Kante, Robert Lewandowski dhe Harry Kane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here