Në gjysmëfinale Bayern-Real dhe Liverpool-Roma

0

Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Bayern Munich do të përballet me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë Bayerni e zhvillon në shtëpi me 25 prill (e mërkurë), kurse atë të kthimit në udhëtim, në “Santiago Bernabeu” (1 maj, e martë).

Sfida tjetër do të jetë mes Liverpoolit dhe Romës.

Liverpooli sfidën e parë e zhvillon në shtëpi të martën me 24 prill, kurse atë të kthimit me 2 maj (e mërkurë) në “Olimpico.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here