Naya Rivera dhunon bashkëshortin, policia e arreston (FOTO)

0

Aktorja Naya Rivera është arrestuar për ushtrim dhune ndaj bashkëshortit të saj. Sipas autoriteteve vendase, bashkëshorti i saj, Ryan Dorsey deklaroi se Naya e gishte goditur në kokë dhe në fytyrë, duke i shkaktuar disa plagë.

Image result for Naya Rivera\

34-vjecari i ka treguar policisë një video me celular ku kishte filmuar dhunën e bashkëshortes. Bëhet e ditur se çifti ka patur problem që vitin e kaluar, por vendosëm që të mos ndaheshin.

Image result for Naya Rivera\

Ata kanë dhe një djalë 2-vjecar. Aktorja Naya është bërë e famshme në serialin amerikan të quajtur “GLEE” nga viti 2009-2015, ku ka luajtur rolin e nxitëses së tifozëve me emrin Santana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here