Mozzik publikon një fotografi të rrallë të presidentit, Thaçi

0

Mozzik është njëri ndër këngëtaret e estradës që ka arritur një numë të ndjekësve në rrjete sociale.

Ai është kogja aktive dhe ndan shumëçka në llogarinë e tij ‘Instagram’.

Së fundi Mozzik ka publikuar një imazh të presidentit Hashim Thaçi, se çfarë ka dashur të thotë me këtë këngëtari nuk ka treguar. Por sigurisht që i ka treguar bindjet e tij politike dhe që shpreh publikisht se përkrah presidentin.Ndryshe, projekti i fundit i tij është në bashkëpunim me të dashuren e tij ‘‘Bonnie&Clyde’ që tashmë ka arritur një shikueshmëri prej 15 milionë në YouTube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here