Këngëtarja publikon imazhe nga ky veprim i saj. Këngëtarja Morena Taraku vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme nga vetura e saj. Ndonëse është shofere e mirë, nganjëherë ajo del se i thyen edhe rregullat, shkruan rtv21.tv. Në një video që së fundmi ka publikuar në Instastory, këngëtarja shihet duke vallëzuar dhe këmbën e ka vendosur afër timonit. “Guxo t’i thyesh rregullat”, ka shkruar ajo sipër videos së publikuar. Ndryshe, Morena vozitë një “Porsche” super luksoze me ngjyrë të zezë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here