Modriç mbetet tek Reali

0

Mbaron telenovela Modric. Edhe pse zërat ishin të shumtë se ai do transferohej në Seria A tek inter, kjo gjë duket shumë e largët.

Modric vahdon stërvitjen me Real Madrid dhe nuk i interesohet aspak për këtë zhurmë të krijuar rreth tij.

Një foto e postuar në llogarinë e ekipit spanjoll e tregon më së miri këtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here