Merr fund lidhja shumëvjeçare e Diellza Kolgecit

0

Diellza Kolgeci i ka dhënë fund lidhjes së saj disa vjecare.

Thuhej se Diellza prej vitesh ishte e lidhur me një djalë, profesioni i të cilit ishte arkitekt.

Por lidhja ka marrë fund dhe këtë gjë e ka konfirmuar vetë Diellza. Sipas “Prive” ajo është shprehur se dashuria ka marrë fund por ata vazhdojnë të ruajnë miqësinë mes tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here