Gjatë ditës së djeshme këngëtarja Eni Koçi ka festuar 22-vjetorin e lindjes.

Një urim mjaft special duket se këngëtarja e ka marrë nga reperi Genc Prelvukaj. Ai ka publikuar në rrjetë sociale, foto nga festimet me të dhe krahas saj ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen zemër”. Përmes këtij urimi duket se ai ka pranuar se ata janë në një lidhje.Vetëm disa ditë më parë paparaci i Gazetës Express i ka fotografuar të dy duke darkuar në një nga restorantet e Tiranës./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here