Majk, rrëfim suksesi që nuk u dorëzua në ambicjet e tij

0

Reperi Majk ka gjetur përkrahje të madhe pasi e publikoi këngën bazuar në jetën e tij private.

Reperi Majk gjatë ditës së sotme e ka publikuar një projekt muzikor me titull “Nuk dorëzohna”.

Kjo këngë është bazuar në jetën e tij dhe vjen e realizuar edhe me videoklip e u pëlqye shumë nga fansat përkrahjen e të cilëve e ka gjetur menjëherë pas publikimit.

Reperit kosovar përkrahje të madhe i ofruan edhe kolegët e tij këngëtarë të cilët ia publikuan këngën nëpër rrjetet e tyre sociale në mënyrë që të dëgjohet sa më shumë.

Komplimentet e shumta nuk kanë munguar po ashtu. Kjo vihet re pas publikimeve që i ka bërë ai në Instastory.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here