Lushtaku, as deputet i Thacit, as i Kadri Veselit…

0

Deputeti i PDK’së, Mërgim Lushtaku, në emisionin Frontal në Televizionin T7, ka thënë se zgjedhjet në PDK do ta forcojnë këtë parti dhe se në zgjedhjet e reja në vend Kadri Veseli do të jetë Kryeministër i Kosovës. I pyetur se a është deputet i Hashim Thaçit, ai ka thënë se është deputet i PDK’së dhe qytetarëve të cilët e kanë votuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here