Lorik Cana tregon portretin e bukur familjar buzë detit

0

Ish-kapiteni i skuadrës Kombëtare Shqiptare Lorik Cana ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur.
Ai shfaqet sëbashku me familjen e tij bashkëshorten Monica dhe djalin e tyre Boiken.

Ata ndodhen buzë detit dhe se këtë të shtunë kanë vendosur të relaksohen larg zhurmës së Tiranës./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here