Leonita mburret me dhuratën nga bashkëshorti Granit Xhaka, në festën e të dashuruarëve

0

Pas katër vitesh së bashku, Leonita, bashkëshortja e Granit Xhakës ka marrë për herë të parë një dhuratë për festën e të dashuruarve dhe jo vetëm.

Me anë të një postimi në Instagramin e saj, gruaja e Xhakës ka treguar se nuk ka marrë asnjëherë trëndafila nga futbollisti i Arsenalit. Kjo është arsyeja që ajo e dashuron, pasi është special.

“Ndaj të dua Granit Xhaka. Pas 4 vitesh këto janë trëndafilat e mi të parë nga dashuria ime dhe kjo është speciale, sepse ai është special. Faleminderit që je bashkëshorti më i mirë, faleminderit për dashurinë tënde dhe faleminderit që më bën të qesh dhe të lumtur. Te dua”, ka shkruar Leonita.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here