Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Njihet për jetën luksoze që bën, pjesë nga e cila nuk ngurron të tregojë edhe përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh provokues, ku shihet e veshur në të brendshme dhe një këmishë sipër.

Këngëtarja derisa pozoi pranë veturës, kishte vënë në pah format trupore, posaqërisht këmbët seksi.

“Kur raketa zbret posht 🚀”, ka qenë mbishkrimi që i ka lënë fotos, e cila mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here