Kosova U-19 mëson kundërshtarët për Kampionatin Evropian 2019

0

 

Përfaqësuesja e Kosovës U-19, në futboll, ka mësuar kundërshtarët e vet për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian 2019. Kosova do të jete në grup me Austrinë, Slloveninë dhe Hungarinë. Futbollistet e trajnerit Ramiz Krasniqi, ndodhen në grupin 7, pas shortit të hedhur sot në Nyon të Zvicrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here