Kjo është modelja britanike, Chloe Ayling, e cila u rrëmbye për qëllime seksuale (FOTO)

0

Kjo është modelja e njohur nga Britania e Madhe, Chloe Ayling e cila u rrëmbye në fillim të muajit korrik  në Itali nga një grup kriminelësh të cilët e shfrytëzuan atë si punëtore seksi. Modelja 20-vjeçare u rrëmbye në Milano pasi u mashtrua nga kriminelët se do të bënin një set fotografik dhe i kishin hedhur në pije lëndë narkotike.

Modelja britanike është rrëmbyer nga 2 persona, siç ajo ka rrëfyer në deklaratën e saj dhënë policisë. Ajo është mbajtur disa ditë në fshatin italian Lemie, afër Turin- it, njofton televizoni RAI, transmeton ONLINE.

Mësohet nga deklarata e modeles se njëri nga rrëmbyesit, ishte një 30 vjeçar me origjinë polake.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here