Kim shëtitje në New York në rozë

0

Kim Kardashian është fotografuar në Nju Jork mbrëmjen e djeshme. Ylli nuk mund të kalonte pa u vënë re dhe praninë e saj e vinte më shumë në dukje edhe fustani ngjyrë rozë i ndezur.

37-vjeçarja tregoi format “vrasëse”, me fustanin e shkurtër, i cili i rrinte ngjitur pas trupit. Kim e kishte kombinuar atë me një palë atlete të thjeshta.

Nëna e tre fëmijëve shoqërohej nga bashkëshorti i saj, Kanye West.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here