Ndërsa është duke u përpjekur të pranojë shtatzëninë e motrës së saj të vogël, Kylie Jenner, Kim Kardashian është fotografuar aspak në formë mbrëmjen e së hënës.

36-vjeçarja doli në rrugë vetëm me të brendshme, ndërsa dukej tejet e mërzitur. Megjithatë, veprimet e Kim janë të mirë menduara dhe ndoshta këtë herë ja ka arritur sërish qëllimit të marrë vëmendjen e mediave.

Një ditë më parë, mediat rozë shkruan se, Kim nuk do të marrë pjesë në Javën e Modës në Paris, nga ku mendohet se shkak është bërë grabitja e një viti më parë në kryeqytetin francez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here