Kështu vishet Bleona në rrugët e Los Angeles

0

Bleona Qereti është emër shumë i përfolur në mediet rozë.

Tash e sa vite ajo është shpërngulur nga Shqipëria në Amerikë, ku po punon drejt realizimit të ëndrrave të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo shijon në maksimum jetën atje, e këtë gjë e tregon më së miri fotografia e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Në këtë foto, këngëtarja shfaqet rrugëve të Los Angelesit bashkë me qenushin e saj, kurse është e veshur me një fustan të bardhë të markës Channel dhe çizme po ashtu të bardha.

Ka një periudhë të gjatë prej kur Bleona nuk ka ardhë me ndonjë projekt të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here