Kendall Jenner ka trupin prej më të admirueshmëve në botën e shou-bizit, por edhe asaj të modës.

Prandaj, duke e ditur vëmendjen që do të pasonte me të, ajo u sigurua që të veshë diçka të pazakontë të premten.

Jenner kishte vendosur të mos veshë reçipeta dhe ta bartë një fustan transparent, që ekspozonte gjoksin e saj.

Ajo po merrte pjesë në një aheng të Chopart në edicionin e 71-të të Festivalit të Filmit në Kanë.

  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here