Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma para pak kohësh është larguar nga Kosova për të vazhduar jetën e saj në Zelandën e Re.

Në imazhet e publikuara nga vet Vesa në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim kaq të dashur me djaloshin e saj, Lianin. Por në këto imazhe shohim se Vesa po mundohet ta mësoj të birin se si të qesh kur bënë një fotografi.

Pas disa tentimeve, mësimin e ka mësuar Liani dhe ka nxjerr një fotografi përfekte bashkë me të ëmën.

Ndryshe, Vesa është e martuar me reperin Big Basta dhe deri tash janë prindër vetëm të Lianit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here