Humb jetën pushuesi në plazhin e Gjirit të Lalzit

0

Një shtetas 60 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Gjirit të Lalzit si pasojë e një ataku kardiak. Mosehet se viktima është N.V, 60 vjeç banues në Tiranë. Ai ka qenë duke pushuar ditën e shtunë në plazhin e Gjirit të Lalzit, kur është futur në det për t’u larë dhe ka rënë pa ndjenja. Më pas ka gjetur vdekjen në ambulancën e Manzës.

Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Durrës për vlerësim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here