Horoskopi sot

0

DASHI

Nëse doni të blini dhurata për festat që po afrojnë duhet të mendoheni mirë përpara se të vendosni. Mos u tregoni egoist ndaj personave që ju qëndrojnë pranë.

DEMI

Mos i lini asgjë rastësisë, sepse keni të gjitha mundësitë për të ushtruar ndikimin tuaj të plotë mbi rrethanat dhe njerëzit. Mund të adresoni ngjarjet e sotme ku të dëshironi.

BINJAKET

Ata që janë singëll do të kenë aftësi të tërheqin pas vetes persona interesantë. Do të keni vonesa në fushën profesionale e në studime. Suksesi ndodhet në dorën tuaj,ju duhet juve të veproni.

GAFORRJA

Nëse nuk jeni të sigurtë në ndjenjat tuaja, merrni kohë. Do të merrni propozime interesante, edhe nga persona paksa indiferente, por do të jeni ne humor të keq e nuk do të vendosni të dilni nga “izolimi” juaj.

LUANI

Do të keni ndjesinë se jeni vazhdimisht me vonesë ose sikur keni humbur shumë në krahasim me të tjerët, por nëse impenjoheni, do të arrini të fitoni terren.

VIRGJERESHA

Nëse keni programuar një darkë, mos e lini t’ju shpëtojë sepse do të jetë rasti i një njohjeje të re. Marsi e Hëna që ndodhen në shenjën tuaj do ju ndihmojnë për këtë.

PESHORJA

Do të jetë një ditë e mbushur plot surpriza e të papritura. Do të dilni të blini dhuratat për festat. Yjet ju rekomandojnë të bëni disa ditë pushim për tu qetësuar, e arsyetuar mbi disa probleme që ju shqetësojnë.

AKREPI

Këto nuk janë ditë lufte e beteje por përkundrazi ditë harmonie dhe paqeje. Bëni mirë të pranoni gabimet tuaja e t’i jepni të drejtë atij që është më i mençur se ju, për të mirën tuaj e qetësinë e të gjithë atyre që ju rrethojnë.

SHIGJETARI

Shumë prej jush mund t’ju duhet të bëjnë një udhëtim të shkurtër pune, duke ndryshuar tashmë çdo gjë në programin e planifikuar. Do të jetë një udhëtim interesant e plot surpriza kështu që u shkoftë mbarë!

BRICJAPI

Asgjë nuk është më e mirë se sa një ditë çlodhëse në shoqërinë e personit tuaj të dashur. Në këto ditë parapërgatitore për festat që po afrojnë nuk keni pasur kohë të merreni me veten tuaj e jo më me partnerin. Kështu që mundohuni ia plotësoni dëshirat sot.

UJORI

Gjatë një diskutimi me partnerin, mund t’ju shpëtojnë fraza aspak të këndshme në kurriz të tij. Kini kujdes se mund të shkatërroni gjithçka që e keni ndërtuar deri më tani. Respektoni idetë e të tjerëve edhe pse nuk përkojnë me tuajat.

PESHQIT

Do të jeni disi të shqetësuar, për shkak të ndryshimit të programit që kishit planifikuar. Gëzojeni mbrëmjen pa u shqetësuar shumë se gjithçka do të kalojë shumë shpejt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here