Horoskopi sot

0

DASHI

Keni marre persiper shume aktivitete njeheresh. Nuk do te perfundoni asnjeren prej tyre sepse ngarkesa do te jete e madhe.

DEMI

Nje situate e komplikuar mes kolegesh sot do te marre nje drejtim tjeter. Nese rrezikoni bashkepunimin ne fund do tju fajesojne juve.

BINJAKET

Sot duhet te thoni nje fjale te mire per nje person qe ju e njihni mjaft mire dhe qe sot do te kerkoje ndihmen tuaj.

GAFORRJA

Nuk do te mund te realizoni sot objektivat tuaja nese nuk e ndani qe ne mengjes programin e dites. Cdo e papritur penalizon finalizimin e punes.

LUANI

Nje genjeshter qe ju kane thene do te vazhdoje te thellohet akoma me shume. Kujdes me personat qe mbani prane vetes.

VIRGJERESHA

Raportet personale nuk duhet te ndikojne ne ato profesionale sepse do te prishni punen tuaj. Nje ceshtje delikate ka zene diten tuaj sot.

PESHORJA

Surpriza per diten e sotme do te jete takimi me nje mik qe kishit kohe pa e pare. Do te shikoni qe koha ka ndaluar dhe keshillat e tij jane gjithmone te vlefshme.

AKREPI

Keni limitet tuaja ne fusha te caktuara dhe do te jete mire ta pranoni kete gje. Nuk ka asnje problem nese kerkoni ndihme kur e shihni te nevojshme.

SHIGJETARI

I keni zgjedhur mjaft mire kundershtaret tuaj dhe do te arrini ti manipuloni deri ne momentin qe e quani te arsyeshme.

BRICJAPI

Po keqkuptoni afrimin e dikujt sot, dhe do tju duket sikur ka ide te tjera nga ato qe ju ka shprehur. Do te kuptoni me kohen se keni gabuar.

UJORI

Here pas here keni brerje ndergjegjeje per veprimet qe keni bere ne te kaluaren. Keni kohe per te rregulluar situatat nese I viheni punes.

PESHQIT

Dita do te kete mjaft levizshmeri sa ne nje moment te caktuar do te harroni prioritetet tuaja. Nje familjar do te merzitet nga kjo neglizhence.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here