Haradinaj, dy grushta dhe mbi varrin e Komandant “Gurit”

0

“Lamtumira e fundit për bashkëluftëtarin Jetullah Qarri – komandant “Guri”. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës!”, ka shkruar Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në Facebook.

Haradinaj, i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftëtarit Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”, i cili vdiq sot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here