Këngëtarja Genta Ismajli ka ndryshuar stilin e flokëve.

Nga të gjata ajo i ka shkurtuar ato dhe ky ndryshim i këngëtares u mirëprit shumë mirë nga fansat të cilët i kanë shkruar edhe komente pozitive.

Genta në publik gjithonë është njohur si vajza me flokët e gjata me të cilat luante shumë gjatë performancave me vallëzimet e ‘çmendura’

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here