Fotografia e kësaj nëne është bërë hit

0

Të mbash gjashtë tulla në kokë është me të vërtetë një sfidë, por një foto e një nëne në Indi është bërë hit në internet – pasi ajo mban ngarkesën e rëndë në kokë duke pasur foshnjën e saj në shpinë.

Foshnja e pafajshme, ka një shikim të hutuar në fytyrën e tij përderisa pushon në një hobe përderisa nëna e tij bartë tullat në kokë.

Fotografia doli nga Reddit, ku përdoruesit u habitën dhe u prekën njëkohësisht nga ajo, transmeton Gazeta Express.

Kjo është fotoja:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here