Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës George W Bush ka shoqëruar në altar të bijën ditën e djeshme.

Ceremonia e dasmës u organizua në mënyrë private dhe të ftuar ishin vetëm 20 persona, të cilët ishin pjesëtarë të familjes.

Laura Bush lidhi kurorën me skenaristin e njohur Craig Coyne, buzë oqeanit në një pamje fantastike.

Ceremonia ishte e vogël dhe tepër private, ndërsa nusja ndër më të bukurat dhe me të thjeshtat që kemi parë ndonjëherë.

Fotot janë siguruar nga ‘People’ për të dhuruar pak nga emocionet që humbën shumë persona ditën e kaluar.

Në foto shihet mjaftë emocional edhe ish presidenti George HW Bush- apo Bushi plak.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here