“E lidhur pas një mendje të fort dhe zemre të brishtë”

0

Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj ka një kohë të gjatë, që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por ajo po tregohet shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet tejet sensuale. “E lidhur pas një mendje të fort dhe zemre të brishtë” ka shkruar ajo sipër fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here