“Liga e Kampionëve është gara më e bukur dhe me atraktive”.

Kështu mendon sulmuesi i AS Romës, Edin Dzeko, transmeton Gazeta Alo.

Roma në sezonin e fundit kishte shfaqur formë mjaft të mirë në garën më të madhe evropiane, edhe pse u eliminuan në pjesën finale të Championsit.

“Championsi është kompeticioni më i bukur. Sezonin tjetër do ta provojmë serish. Ne kemi besim”, theksoi Dzeko.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here