Dua Lipa sot vjen në Kosovë

0

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa sot vjen në Kosovë.

Ajo do të jetë pjesë e Festivalit Sunny Hill, i organizuar nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Dua në mbrëmje do të mbajë konferencë për media.

Për tri ditë sa do të mbahet festivali, 10,11 dhe 12 gusht, do performojnë shumë këngëtarë, por ajo çka deri më tani është parë me shumë rezervë është çmimi i biletës për të qenë pjesë e festivalit.

Një e tillë është mbi 50 euro.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here