Dua Lipa e përzgjedhur për reklamimin e veshjeve “Adidas”

0

Dua Lipa po shkëlqen në tregun ndërkombëtar të muzikës dhe çdo këngë që ajo publikon kthehet në hit.

Kosovaro-britanikja ka pushtuar Billboard-ed dhe koncertet e saj janë shtuar në çdo cep të globit. Fama ka bërë që zeshkania seksi të përzgjidhet edhe për bashkëpunime me marka të njohura botërore.

Këtë herë Dua shfaqet në reklamën e re të gjigandëve gjermanë të veshjeve sportive “Adidas”.

Në Instagram, 23-vjeçarja ka postuar disa foto teksa pozon me atletet dhe tutat “Adidas”.

“Fushata ime më e fundit me Adidas”, shkruan këngëtarja poshtë setit fotografik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here