Në videon e publikuar në Youtube rreth 6 ditë më parë në rrjetin ”The Talko” që mbante titullin: ”The Lives of The Rich Kids of Albania”, mes gjithë ”fëmijëve me lekë” të vendit tonë, u fol edhe për Antoinette Kalaj.

Në video përmenden arritjet e saj si aktore e re në SHBA-të, por pyetja që duket se i ka lindur nga postimet e saj të Instagram-it është: ”Me çfarë pune merren prindërit e saj?”

32-vjeçarja është vajza e madhe nga 4 fëmijët e familjes Kalaj. Ndonëse vetë ka lindur dhe është rritur në Bronx, vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të pasionit që kishte për të performuar apo për tu marrë me modeling. Jo vetëm kaq, por zbuloi se muzika dhe aktrimi ishin gjithashtu ëndrrat e saj.

Nuk vonoi shumë dhe Kalaj u shfaq tek “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”, në rolin e sirenës, ku spikati dhe vendosi t’i përkushtohej aktrimit me kohë të plotë duke u zhvendosur në Los Angeles. Antoinette duket se ja ka dalë të tërheqë vëmendjen edhe të presidentit Trump dora vetë.

Pak kohë më parë ajo publikoi në Instagram, urimin që presidenti i SHBA-ve i kishte bërë për ditëlindje. “Gëzuar ditelindjen nga presidenti yt. Të premtoj që nuk do ta tregoj moshën!”,-shkruan ai në Twitter. /Anabel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here