Dollapi i rrobave të mamit të Kim Kardashian është më i madh se shtëpia juaj

0

 

Kendall Jenner publikoi në Instastory një video të dollapit të mamasë të saj, dhe ne të gjithë jemi bërë ziliqarë.

Supermodelja shkroi bashkangjitur videos se ky është dollapi i bosses, dhe i tillë qenka në fakt.

Dollapi i mamasë të motrave Kardashian/Jenner është më i madh se një apartament.

Video që Kendall ka publikuar është e shkurtër, por aq mjafton për të parë këtë dollap që e ka ëndërr çdo vajzë për ta pasur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here