Djemtë shkelin ligjin që t’i ndalojë kjo police gjermane

0

Adriene Koleszar punon si police në forcat e rendit të Gjermanisë.

Së fundmi ajo ka marrë vëmendjen e mediave për shkak të fizikut të saj tërheqës duke i ngjarë më shumë një modelje super seksi sesa policeje.

31 vjeçarja ka shumë ndjekës në rrjete sociale dhe duket se kujdeset për veten e saj deri në detaje, që nga palestra dhe deri te ushqimet e përzgjedhura, përcjell albeu.com

Adrienne, rregullisht poston fotot e trupit të saj të tonifikuar të cilin e arrin përmes ushtrimit pesë herë në javë në palestër.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse në Bodybuilding-WM në 2015 ndërsa puna e saj e përditshme ka të bëjë me aksidente, luftime dhe raste të dhunës në familje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here