Luana Vjollca është një nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo tashmë ka bërë debutimin më të madh në tregun muzikor me këngët e fundit që ka publikuar, shkruan lajmi net.

“Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”, janë dy nga projektet e Luanës me të cilat bëri bujë të madhe në mediat shqiptare.

Ajo po ashtu ka një numër të madh të fansave nga të cilët ka pranuar dhurata tejet të bukura. “Pas koncertit.. @luanaalina_dhuratat me te cmuara per mua jane keto!!! 😍
Gjithmone me mua #LUANATOR FAMILJE. Me e bekuara qe ju kam te gjitheveeee 💜💜💜💜”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here